Hizmetlerimiz


Sosyal Etkinlikler
Etüt merkezimizde çocuklarımızın sosyal yönlerini geliştirici satranç ve müzik çalışmaları da vermektedir.

Sınav Öncesi

Kurumumuzda her öğrencinin okulu tarafından verilen sınav takvimi alınarak sınavları takip edilmektedir. Aynı zamanda öğrencilerimizin defterleri ve çalışma kâğıtları incelenerek sınava yönelik alıştırmalar öğretmenlerimiz tarafından hazırlanır. Sınav çalışmaları son güne bırakılmadan sınav başarılarının arttırılması sağlanır.

Eksik Konular
Okula devam edemeyip kaçırılan dersler veya sınıfta yeterince kavranılamayan konular etüt merkezimizde öğretmenlerimiz tarafından tekrarlanıp, çalışma kâğıtları ile pekiştirilmektedir. Bu sayede öğrencilerimizin tüm derslerini eksiksiz öğrenmeleri hedeflenmektedir.
6.7. ve 8. Sınıflara Matematik, Fen Bilgisi Türkçe ve İngilizce dersleri en çok 6 ve 8 kişilik gruplar halinde etüt çalışması yapılır.

İngilizce

İngilizce öğretmeni yönetiminde, okuma, anlama, yazma, konuşma ve gramer etkinlikleri, hareketli ve öğrencilerin aktif alacağı ders programı ile uygulanır. Öğrencilerin vücut dilini kullanmaları öğrenmeyi kolaylaştırmakta ve kalıcı olmasını sağlamaktadır. Dersler İngilizce öykü kitapları ve çizgi filmlerle izletilen eğitici programlarla öğrenmelerinin çabukluğu sağlanmaktadır. Kütüphanemizden de performans ödevleri ile ilgili kaynaklarca kolayca ulaşabilirler. Çocuklarımızın günlük kalori ihtiyacına uygun hijyenik ortamda hazırlanan ikindi kahvaltısı yapabilirler.

Çağlayan Bilgi Etüt Merkezi Olarak Son Sözümüz
Çocuğa inanmayı ve kişilik yapısını bozmadan sağlıklı bir birey olarak yetiştirmeyi kendimize ilke seçtik. Yarınlarımızın geleceği olan çocuklarımızın kendine güvenen, başarılı ve mutlu birer insan olmasını istiyoruz.
Ya Siz…